A csodálatos kutyadoki | Cesar Millan, Melissa Jo Peltier | Könyv |

Ötletbörze
Regisztráció | Új jelszó
Az Ön kosarában 0 db tétel van 0 Ft értékben.
Kosár tartalma / Vásárlás
Kosár tartalma
Kategóriák
Kiadók
Facebook
Csatlakozzon Facebookon!
Top 5
1. Sziklakert 2. kiadás
Peter Himmelhuber
2. Veteményeskert 2. kiadás
Helga Voit
3. Vízkultúra
Renate Müller
4. Tervezzünk szép kertet
Klaus M. Bayer
5. Örökzöld kert 2. kiadás
Peter Himmelhuber
OTP
Linkek
Cesar Millan, Melissa Jo Peltier

A csodálatos kutyadoki

A csodálatos kutyadoki
Pin It
ISBN: 9789636893620
Oldalak száma: 288
Nyelv: magyar
Kiadás éve: 2011
Kiadó: Gabo Kiadó
Ár: 3.490 Ft
Kedvezményes ár:
2.792 Ft
(Megtakarítás: 20%)
Kosárba teszem

A kutyád az őrületbe kerget? Agresszív, ideges, félénk vagy egyszerűen csak túl feszült? Négylábú barátod talán valami megszállottja: felugrál mindenkire, aki belép az ajtón, vagy azzal nyaggat, hogy újra és újra eldobd neki ugyanazt a koszos, zöld teniszlabdát?
Vagy esetleg úgy érzed, a te kutyád tökéletes, de szeretnéd, ha kettőtök kapcsolata még teljesebb lenne? Szeretnéd megtudni, mi motiválja? Szeretnél bepillantást nyerni a világába, hogy szorosabb kapcsolatot alakíthass ki vele? Ha a fentiek bármelyikére igennel feleltél, akkor jó helyen vagy.
Manapság annak ellenére, hogy több könyv, több segítség, több képzési eszköz és még többféle jutalomfalat áll rendelkezésünkre, több neveletlen kutya van, mint valaha. Elérhetőek ugyan az eszközök ahhoz, hogy kutyáinknak jó nevelést adhassunk, mégsem értjük igazán kedvenceink természetét. Mindamellett, hogy legtöbbünk jó szándékú és szerető kutyatartó, a megértés hiánya sok problémához vezethet. Egyszerűen fogalmazva, a kutyák nem kis emberek. Nem úgy gondolkodnak, nem úgy viselkednek, és nem úgy látják a világot, ahogyan mi. A kutya az kutya, és meg kell tanulnunk a kutyát tisztelni bennük. Óriási kárt okozunk, ha emberként kezeljük őket, és a legtöbb viselkedési probléma éppen ebből fakad.
Cesar Millan kutyaviselkedési szakember segítségével a kutyánk szemével láthatjuk a világot, és kiküszöbölhetjük a viselkedési problémákat. Ebben a könyvében arra hívja fel az olvasók figyelmét, hogy a kutyanevelés legfontosabb része az ember és kutya közötti egészséges kapcsolat megteremtése és a határok egyértelműsítése.
A csodálatos kutyadoki című sorozat Magyarországon is látható a National Geographic Channelen.

Írd meg saját véleményed, oszd meg másokkal észrevételeid.
További könyvek a témában:
Pintér Károly, Pócsi László
Hal
Hal
-0%
2.500 Ft
Bolti ár: 2.500 Ft
Veress István
Óriás schnauzer - nem Cser könyv!
Óriás schnauzer - nem Cser könyv!
-20%
1.192 Ft
Bolti ár: 1.490 Ft
Immanuel Birmelin
A tengerimalac 2. kiadás
A tengerimalac 2. kiadás
-20%
1.596 Ft
Bolti ár: 1.995 Ft
Kölyökkutyák
Kölyökkutyák
-20%
1.199 Ft
Bolti ár: 1.499 Ft
BekeDesign Webshop
© CSER Könyvkiadó és Kereskedelmi Kft. Minden jog fenntartva!
» Visszajelzés küldése «